POST NOW!

Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Elbląskiej
zaprasza do wzięcia udziału
w Wielkopostnym Konkursie Filmowym POST NOW!

W ramach konkursu młodzież szkół średnich oraz studenci przygotują krótkie filmiki,
w których zostanie przedstawiona wartość i sens Wielkiego Postu.

Patronat honorowy nad konkursem objął Ksiądz Biskup Elbląski dr Jacek Jezierski.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i szczegółami konkursu:

REGULAMIN WIELKOPOSTNEGO KONKURSU FILMOWEGO POST NOW!

 1. Organizatorem Wielkopostnego Konkursu Filmowego jest Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Elbląskiej.
 2. W konkursie mogą wziąć uczniowie szkół średnich oraz studenci do 26. roku życia pochodzący, mieszkający lub uczący się na terenie diecezji elbląskiej.
 3. Uczestnicy konkursu przygotowują autorski film.
 4. Mogą dokonać tego indywidualnie, w 2 lub 3 osobowych zespołach.
 5. Aby wziąć udział w konkursie do 05.03.2021 należy wysłać swoje zgłoszenie wypełnione w formularzu Google (OBECNIE TERMIN WYSYŁANIA ZGŁOSZEŃ JUŻ MINĄŁ; UDZIAŁ W KONKURSIE ZGŁOSIŁO 13 EKIP).
 6. Wysłanie zgłoszenia na wskazany adres oznacza akceptację regulaminu konkursu oraz zgodę na publikację filmu z oznaczeniem jego autorów jak i na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z wytycznymi zamieszczonymi na stronie internetowej mdelblag.pl .
 7. Uczestnicy konkursu mają za zadania przygotować 2-3 minutowy filmik nt. Wielkiego Postu. Mogą zwrócić uwagę na to, czym w zasadzie on jest, co daje współczesnemu człowiekowi, jak i dlaczego go przeżywać. W konsekwencji filmiki powinny ukazać Wielki Post jako czas wartościowy lub zwrócić uwagę na to, jak go wykorzystać dla rozwoju duchowego
 8. Ostateczny termin nadsyłania filmów upływa w piątek 19.03.2021 o godz. 23:59.
 9. Filmy należy przesłać na prywatny Dysk Google i udostępnić organizatorowi wysyłając link na adres: mdelblaskiej@gmail.com.
 10. Nadesłane filmy będą sukcesywnie udostępniane na stronach Młodzież Diecezji Elbląskiej funkcjonujących na portalach Facebook i YouTube.
 11. Filmy zostaną ocenione przez powołaną ku temu przez organizatora komisję.
 12. Jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli, wyniki zostaną ogłoszone podczas gali dla uczestników konkursu w Wielki Wtorek 30.03.2021. W innym wypadku tego dnia odbędzie się gala online z ogłoszeniem wyników.
 13. Zwycięzcy 3 pierwszych miejsc otrzymają wybrane nagrody: drony DJI Ryze Tello, Instaxy lub smartwatche firmy Xiaomi. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają nagrody pocieszenia.

Zapraszamy do linkowania informacji o konkursie, które znajdziesz na FB! 🙂